04 Nisan 2013 #1724698

Hepsiburada.com Ürün Faturam Gönderilmiyor!

20.02.2013 tarihinde hepsibura.com dan koşu bandı aldım. Ürünüm 05.03.2013 tarihinde elime ulaştı ancak faturasız gönderildi. Sadece sevk irsaliyesi var. Defalarca aramama ve ilgililere yazmama rağmen bir çözüme ulaştırılmadı. Her seferinde sorununuz en kısa zamanda çözülecek cevabını aldım. En son görüşmem üzerinden 1 hafta geçti ve faturam hala gönderilmedi.

Pınar 56 Okunma

Cevaplar

  • Pınar13 Nisan 2013

    04.04.2013 tarihinde yazmış olduğum şikayetim hala çözüme ulaştırılmadı.üzerinden neredeyse 10 gün geçti ve faturam gönderilmedi.hala en kısa sürede çözüme ulaşacak cevabını alıyorum.ben siparişimde iki farklı ürün aldım bir tanesinin faturası gönderildi fakat yürüyüş bandımın faturası gönderilmedi.bana iletilen mesaj fatura size ulaştırılmıştır.firma mesajları dikkate almıyor yada okumadan cevap veriyor çünkü yürüyüş bandımın faturasını istememe rağmen hala bana diğer faturanın gönderilmesinden dolayı faturanız teslim edilmiştir deniyor.

  • Pınar05 Nisan 2013

    hepsiburada.com çağrı merkezinizle de görüştüm. bana gönderilen fatura aynı sipariş içinde aldığım diğer ürün nicer dicer plus plastik doğrayıcının faturası. ben yürüyüş bandımın faturasını istiyorum.bunu da daha önce defalarca belirttim.hala bi çözüme ulaşamadım.her aradığımda detaylı bi kayıt alınıyor sorununuz en kısa zamanda çözülecek cevabı veriliyor.

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Pınar A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön