29 Nisan 2013 #1768717

Hepsiburada Ürün Eksiği Tamamlanmıyor!

23 Mart 2013'te bir bahçe salıncağı satın aldım. Güneşlik kısmı eksik çıktı. Onlarca kez yazı yazmama ve form doldurmama, defalarca aramama rağmen kimse sorunumla ilgilenmedi. Şikayetiniz ilgili birime iletildi'den başka cevap alamadım. Israrla aranma istediğimi söyledim. Kimse beni aramadı.


Çağrı Merkezi başka bir birime tüm ısrarlarıma rağmen aktarmıyor. Duvar örmüşler. Müşteriyi çaresizce kaderine bırakıyorlar. Salıncak üst güneşliği olmadığı için hem kullanılamıyor hem de güneşten ve yağmurdan kötü hale geldi. İade süresi de geçti, parçası da gelmedi. Kimse ilgilenmiyor.

Hakan 46 Okunma

Cevaplar

 • Hakan02 Mayıs 2013

  Ürünümün eksiği tamamlanmadı. Kargoya verildiği söylendi. Gelen bir kargo yok.

 • Hakan29 Nisan 2013

  Yazıklar olsun. 1,5 aydır uğraşıyorum. Sosyal medyayı kullanınca 1 günde hallettiniz. İstemiyorum. Ürünü iade etmek istiyorum. Sizi ve sattığınız ürünü protesto ediyorum. Müşterinize değer vermiyorsunuz. İade için gerekenin yapılmasını talep ediyorum. İnanılır gibi değil.

 • Hepsiburada Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sayın Hakan A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sayın Hakan A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön