17 Mayıs 2013 #1802739

Hepsiburada Ürün Değişiminde Ve Para İadesinde Sıkıntı!

8 parça aksesuarıyla ayna seti sipariş ettim. Özensiz kargolama yüzünden ürün paramparça geldiği için ürünü kargodan teslim almayıp geri iade ettim ve değişim talebinde bulundum, defalarca mesaj attım. Her defasında "Kısa sürede tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır" denilmesine rağmen bugün 17. gündür ne bilgilendirme ne de ürün değişimi olmadı.


Para iadesi bölümünde 49.90 TL belirtilmiş oysa kargo ücreti ile 58.99TL ödeme yaptım kendilerine. Yıllardır alışveriş yaparım böyle bir ilgisizlikle karşılaşmadım. Müşteri memnuniyeti denilen şeyin koca bir masal olduğunu gördüm.

Tarık 49 Okunma

Cevaplar

  • Tarık05 Haziran 2013

    29.04.2013 tarihinden beri sorunum çözülemedi.En son 10 gün içerisinde paramın(bir türlü alamadığım hizmet bedelinin)geri iade edileceğine ait özür mesajının üzerinden de 12 gün geçti.Umarım benim yaşadıklarım buradan alışveriş yapacak olan arkadaşlara ışık tutacaktır.

  • Tarık20 Mayıs 2013

    Kargo bedeli hizmet bedeli olduğundan iadesi mümkün değildir. Dilerseniz. Kargo bedeli tutarını tarafınıza hediye çeki olarak tanımlama yapılabilir.Diye tarafıma mesaj atıldı.Hangi hizmetten bahsediliyor,anlamış değilim.Ben herhangi bir hizmet görmedim.Kargo bedelini gönderdim mi?Evet. Ürün bana sağlam geldi mi ?Hayır. Sorumlu ben miyim?Hayır.Neyin karşılığı benden hizmet bedeli alınıyor?Hangi mantıkla? Ben hevale yaptığım ücretin ödenmesini istiyorum.Kargo paramparça olmuş bedelini neden ben ödeyeceğim.Hediye çeki adı altında tekrar alışverişe mecbur ediliyor insanlar.Tam bir kısır döngü.

  • Hepsiburada Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın Tarık Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön