10 Mayıs 2013 #1789438

Hepsiburada Ürün Değişimi Yapılmıyor!

Ürünüm 30 nisan günü elime geçti. İlk kullanım sırasında telefonun dışa ses veren hoparlörünün çalışmadığını tespit ederek ürün değişim talebi yaptım. Beni 2 gün sonra servise yönlendirdiler. Müşteri servisini aradığımda tekrar talep yapmam istendi. tekrar talep yaparak ürünü 03 mayıs tarihinde gönderdim.


Kargo takibinden ürünün 04 mayıs tarihinde teslim edildiğini gördüm. Ancak firma 06 Mayıs tarihinde işlem başlatıldığını ve 20 gün içerisinde sonuçlandırılacağını söylemektedir. İlk talep tarihimden 10 gün geçmesine rağmen bana daha üç gün oldu denmektedir. Ürün değişimi talebime olumlu veya olumsuz herhangi bir cevap verilmemektedir.

Erol 23 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Erol Ü, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön