10 Mayıs 2013 #1789653

Hepsiburada.com Ürün Değişimi!

Hepsiburada.com'dan 05.04.2013'de, Sigma18-200mm F3.5-6.3 II DC OS HSM 8829 markalı objektifi satın aldım. Ürün elime ulaştığında içinden ses geldiğini fark ettim ve ürünü geri göndermem için kargo şifresi talep ettim. Kargo şifresi gelince de ürünü 10.04.2013 tarihinde şirkete geri gönderdim.


Şirketin müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen ürünümün akıbeti ile ilgili bir bilgi alamadım. Gerek müşteri temsilcileri gerekse mail yolu ile verilen cevaplar," işlem devam etmektedir" türünden baştan savma cevaplardı.


Defalarca bana telefon bilgi verilmesini talep ettim Bu da umurlarında olmadı. Ürünümü göndermemin üzerinden 30 gün (22 iş günü) geçmiş olmasına rağmen mağduriyetim giderilmedi.

Birol 33 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Birol D Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Birol D Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön