14 Mayıs 2013 #1797660

Hepsiburada Ürün Bozuk Çıktı Beni Başka Firmaya Yönlendirdiler!

Hepsiburadadan tablet bilgisayar aldım 3 gün içinde açılmamaya başladı buraya kadar her şey normal daha sonra arıza formu oluşturup gönderdim fakat beni farklı bir firmaya yönlendirdiler tahmin edeceğiniz gibi diğer firmadaki yetkililer telefonlara bakmıyorlar .


Nedense bir hafta içinde ulaşabildim ve muhatabımın Hepsiburada. com olduğunu söylediler tekrar geri döndüm konuştum hala bekliyorum bu tableti kızıma almıştım bir aydır bekletildiğime mi yanayım kızım ağlıyor ona mı yanayım yazık çok yazık.

Nazmi 32 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Nazmi K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön