29 Mart 2013 #1710626

Hepsiburada Ürün Arızalı Çıktı!

Hepsiburadadan aldığım BTcar 8000k xenon farın balanslarından birisi arızalı çıktı, arızalı ürün formunu doldurdum, ürünü geri göndermek için bir kargo kodu verildi o kargo koduyla hepsiburadaya gönderdim 23 mart cumartesi günü arızalı ürün hepsiburada'dan teslim alındı ve o günden beri arıza iade değişim takibini tıkladığımda ürün servise gönderildi diyor.


Ürün bilgilerinde bir arıza durumunda herhangi bir servis işlemi görmeden yenisi ile bire bir değiştirilir yazıyor ama benim ürünümde uzun zamandır servise gitti yazıyor ve hala cevap gelmedi bu çelişki değil mi? Bu kadar uzun bir süredir ben aracıma Xeonon bekliyorum geceleri trafiğe çıkamıyorum. Ben daha ne kadar bekleyeceğim!

Kerem 109 Okunma

Cevaplar

 • Kerem09 Nisan 2013

  3 hafta oldu ben geceleri trafiğe çıkamıyorum siz ne yapmaya çalışıyorsunuz yazıklar olsun sizin gibi firmaya prosedür gereği böyleymiş ne prosedürü ya sıfır kutulu ürünüm arızalı çıktı. diğer firmalarda ürünü direk alıp parasını iade ediyorlar yada anında yenisi ile değiştiriliyor ben sıfır kutusundaki ürünün arızalı çıkmasından dolayı 3 haftadır bekliyorum. geceleri trafiğe çıkamıyorum sizin keyfinizimi bekleyeceğim. mesajlara cevap yazmaktan başka yaptığınız bir şey yok. 20 iş gününü geçmesi halinde tüketici haklarına göre bana yeni ürün göndermeniz gerekmketedir bunu biliyorsunuzdur umarım!

 • Kerem01 Nisan 2013

  ben 2 haftadır aracıma xenon bekliyorum ben ürünü kullanıp ürün arızalanmadı. ürün kutusundan arızalı çıktı siz ne yapmaya çalışıyorsunuz nedir bu saçmalık 2 haftadır neden bekliyorum ben , benim suçummu ürünün arızalı çıkması yazıklar olsun sizin gibi firmaya başka bir yerden alsam bozuk çıksa çoktan değiştirmişlerdi. yarınıda bekleyip çarşamba günü sizi tüketici haklarına vereceğim.

 • Kerem01 Nisan 2013

  sorunum hala düzeltilmedi yeter artık.

 • Hepsiburada Temsilcisi30 Mart 2013

  Sayın Kerem P, Sorununuz hakkında size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. T Bu süreçte sizi istemeden beklettiğimiz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Kerem29 Mart 2013

  bana şu mesajı atmışsınız: "BTCar" ürününüz sorununun giderilmesi için yetkili servisine gönderilmiş görünmektedir." ürün bilgilerinde, ürün arızası durumunda servis işlemi görmeden bire bir değişim yapılacaktır yazıyordu ürün neden yetkili servise gidiyor ? hepsiburada neden sözünü tutmuyor ? benim sıfır ürünüm arızalı çıkıyor neden yenisi ile değiştirilmiyor bu nasıl bir saçmalık.

 • Hepsiburada Temsilcisi29 Mart 2013

  Sayın Kerem P, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön