18 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9193344

Hepsiburada Üç Kuruşluk Ürün Problemlerinde Geri Dönemiyorlar

Hepsiburada.com'dan aldığım ürünlerin çoğunda problem yaşıyorum. Adi/kalitesiz ürün satılıyor ve firma bunun arkasında duramıyor maalesef. Ürün 3 kuruşluk ürün fakat iade veya değişim için bildiğiniz 15 katı efor harcayacak şekilde zaman zaman harcıyorum. Hele ki anlaşmış oldukları Aras Kargo firması 1 haftadır her gün aramama rağmen kimse geri dönüş yapmıyor.


Bu durumu Hepsiburada.com yetkilerine ilettiğimde ise otomatik cevap yazıp olayı çözdüklerini sanıyorlar. Burada bir problem var diye haykırıyorum fakat aldırış eden yok maalesef. Bu mağduriyetimi hala gidermediler. Aldığım ürünü bana ücretsiz dahi verseler harcadığımı zamana ve sinirlendiğimin yüzde 10'una bile karşılık gelmez. Bu güzel ülkemde böyle firmalarının olması çok üzücü gerçekten çok üzücü.Yazık!

Recep Recep 791 Okunma

Cevaplar

  • Recep'in Teşekkür Mesajı22 Ağustos 2017

    Teşekkür ederim.

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Ağustos 2017

    Sayın Recep Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QKT-510-93500 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları