25 Ekim 2016 #6776350

Hepsiburada Tüketici Kanuna Aykırı Davranıyor!

Firmadan aynı gün 2 cep telefonu aldım. 7 cayma günü içerisinde iade etmek istediğimi belirttim. Ürünün birini aldılar diğerini ise arızalı olduğunu belirttiğim için işi yokuşa sürüp almayı reddettiler. 3 kez mesaj gönderdim. Bize saf muamelesi yaparak 3 mesaja da ürünün kılıfını da aldığım mesaj üzerinden görmezden gelip cevap vermediler. Şu anda tüketici hakem heyetine başvuru yaptım. Dava kuvvetle muhtemel lehime sonuçlanacak ancak bu iş burada bitmeyecek...

Erdinç 81 Okunma

Cevaplar

 • Erdinç10 Ocak 2017

  3 4 gün bekletildikten sonra iade sağlanmıştır. Yardıma ihtiyacı olanlar Google dan beni + Hepsiburada şeklinde aratabilir. Tüketici Hakları konusunda yardımcı olmaya çalışabilirim.

 • Erdinç26 Aralık 2016

  Dava lehime sonuçlanmış olup firma davada görüş belirtmemiştir. İade süresi başlatılmıştır. Firmadan yanıt beklenmektedir.

 • Erdinç19 Kasım 2016

  İade ürün Hepsiburada.com tarafından tekrar tekrar kargoya verilmektedir. 4. kez gönderilen ürün iade alınmamaktadır. | Benimle aynı durumu yaşayan müşterilerin ürünü kesinlikle teslim almamaları gereklidir. Tahmini davanın sonuçlanma süreci 2.5 ay denildi. 1 ay neredeyse geçti henüz şikayete bakılmadı.

 • Erdinç12 Kasım 2016

  Dava Süreci devam etmektedir... Satıcı kendi talebine ilişkin kanunda belirtilen kanun, yönetmelik ve madde ispatına karşılık herhangi bir cevap verememiştir.

 • Erdinç26 Ekim 2016

  Firma Tüketici Kanuna aykırı davranmaktadır. cayma hakkı nı kullandırmamaktadır. bozuk olan mallarda tüketici kanunu gereği malın bozuk olduğunun ispatı müşteri tarafından değil satıcı tarafından yapılır. Tüketici bununla uğraşmaz. Bu tür sorunlar yaşayan müşterilerin bu ve buna benzer zorlamaları dikkate almaması gereklidir. Dava açılmıştır. Yanıt beklenmektedir.

 • Hepsiburada Temsilcisi26 Ekim 2016

  Sayın Erdinç G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OIB-823-38421 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön