05 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2431109

Hepsiburada Teslimatı Yapamadığı Halde Hediye Çekimi Yakıyor

25.04.2014 tarihinde Arnica Bora 4000 markalı elektrikli süpürge aldım. Ürün açıklamasında 3 gün içerisinde kargoya verilir yazıyordu. Aradan 5 gün geçti ürün kargoya verilmedi.2 defa aradım şikayet kaydı oluşturdular . En son mail atmışlar; Tedarikçi firmadan ürün tedariki edilemiyor diye. Birde 10 TL tutarında gecikmeden dolayı özür mahiyetinde 10 TL hediye çeki tanımlamışlar.


Dün aradım siparişinizi iptal ettirebilirsiniz dediler. Tedarikçi firmadan sıkıntılı bir durum varmış ama ne hikmetse ürünün sitede kargoya veriliş süresi hala 3 gün görünüyor . Ben o ürünü hediye çekiyle birlikte almıştım, o hediye çeki de yanıyor iptal ettirdiğimde. Hepsiburada.com bu mağduriyetim giderilmesi hususunda yardım istiyorum.

Mahmut Mahmut 135 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Sayın Mahmut G, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LAW-496-53029 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları