03 Eylül 2013 #1990887

Hepsiburada Teslimat Yapmıyor Telefonla Yaptığım Şikayete Dönmüyor!

Hepsiburada.com'dan yaptığım gardırop ve şifonyerden oluşan 2 parça siparişin ilk parçası 3. gün elime ulaştı. Gelen şifonyerde hasar mevcut olduğundan şikayette bulundum. Bana verilen cevaba gülsek mi ağlasak mı bilemedik; '' Firma numarası *******'dır.'' yani diyorlar ki ''Biz ilgilenmiyoruz firmayla aranızda halledin''


Bu konuyu firmayı arayarak hallettik, lakin diğer sipariş ettiğim ürünün üretimi yokmuş. Ne zaman teslim edileceğini kimse bilmiyor, firma en az 8 gün daha üretime girmeyecek diyor. Hepsiburada.com ise ettiğim telefonlara ''size dönülecek'' ten başka cevap vermiyor. Dönülmeyeceğini de çok şükür biliyoruz.


Paramızla rezil olmak neymiş öğrendik, teşekkürler D-Market...

Arif 56 Okunma

Cevaplar

  • Arif10 Eylül 2013

    Hepsiburada.com hala haber verecek :) Hizmet kalitesinin yerlerde gezdiği bir site yönetimiyle karşı karşıyayız. Nihayet malzemeler geldi. Ama o kadar kusur ve hasar var ki, hangisini anlatsam şaşırıyorum. Neyse, hata bizde, hepsiburada.com ne ki sattığı mal ne olsun. Bu sebepten dolayı ürünü gönderip yenisini istemeye lüzum görmedik, mazallah gitti mi haber bile alamayız maldan.

  • Arif06 Eylül 2013

    Pazartesi gününden beri firmaya ulaşmanızı bekliyorum. 5 gündür firmadan haber alamamış olmanız imkansız. Eğer bir arkadaşınız bisikletle Kütahya İlindeki firmaya gönderilseydi bile ortalama 20 km/h ile giden arkadaşınız salı günü akşamı görüşmenin sonuçlarını size bildirmiş olacaktı. Aynı arkadaş haberi bana ulaştırmak için uyuyup dinlendikten sonra İstanbul'dan yola çıksa, bu gün bana haberi teslim ettiğine dair imzam ile ofisinize varmış olacaktı. Peki şimdi soruyorum, beni 5 gündür süründürmenizin sebebini çalışma ahlakınıza mı yoksa hizmet kalitenize mi bağlamalıyım?

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Arif O, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön