03 Şubat 2014 #2272729

Hepsiburada.com Teslimat Konusunda Yanıltıyor!

Hepsiburada.com sitesinden 82567841 no'lu siparişimi 31 Ocak 2014 Cuma günü öğlen yaptım. Akşam 16:30 Civarı siteden kontrol ettiğim de siparişimin kargoya teslim edildiği mesajı görünüyordu.


1 Şubat tarihinde tekrar baktığımda ürünün daha yeni kargoya teslim edildiğini gördüm. Birkaç transfer olmuş ve ürün hafta sonu tatiline takılarak pazartesine kalmış. Bugün 3 şubat tarihinde tekrar baktığımda cumartesi yapılan tüm transferlerin yanlış yapılmış olduğunu tekrardan yönlendirme yapıldığını gördüm.


Özetle; 1-)Ürün kargoya verildi dendiği halde daha sonra verilmiş.
2-) Cumartesi günü yanlış transferler yapılmış.
3-) Cumartesi kargo takip numarası oluştuğu halde telefonuma herhangi bir mesaj gelmedi.

Selçuk 127 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk05 Şubat 2014

    -3 günlük kargo teslim süresi Türkiye için geçerli olan bir süre.. -Sipariş adresi , Hepsiburada deposu ile aynı yakada -Sipariş kargoya teslim edildi dediğiniz halde bir gün sonra teslim edildiği ortaya çıktı. -Kargo Siparişin verildiği gün yola çıksa Cumartesi günü ulaşma imkanı da olabilirdi. -Cumartesi günü yanlış adrese yönlendirme yapılmış. -Pazartesi tekrar yanlış adrese yönlendirme yapıldıktan sonra ancak ulaşıyor. Bunlar kargo şirketinin normal ! "3 gün içerisinde teslim etme" şeklimidir ? Burda hem hepsiburada.com un hem de kargo şirketinin hizmet kusuru var.. Kargo ücretinin geri iade edilmesini istiyorum. Aksi halde tüketici heyetine başvurucam.

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Selçuk Ö, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FLP-221-19096 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Selçuk03 Şubat 2014

    Siparişim cumartesi gittiği yurtiçi kargo marmara transfer merkesinden bugün ıhlamurkuyu ya ordan tekrar marmara transfer merkezine gitmiş...siparişime istanbul havası mı aldırılıyor ? daha kaç yer dolaşacak merak ediyorum...kargo ücretimi geri istiyorum..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön