11 Eylül 2013 #2005885

Hepsiburada Teslim Almadığım Ürünün Para İadesi Yapılmıyor!

Hepsiburada.com ile ilgili benzer pek çok şikayet olduğunu görünce şaşırdım. Münferit bir sorun yaşadığımı sanıyordum, çünkü E-ticaretin en büyük kurumlarından birinden söz ediyoruz. Henüz kargoya verilmeden almaktan vazgeçtiğim Tepe mobilya sehpa ısrarla ve iki kez gönderildi.


Üstelik ikincisinde kargo ücreti de talep edildi. Teslim almadım. 1 Ağustos'tan beri bununla uğraşıyorum. Müşteri hizmetlerine bu konuyla ilgili beş adet mesaj attım. Üç kez çağrı merkezini aradım. Her seferinde gayet sakin bir şekilde "talebiniz incelenecektir" cevabını alıyorum. Geçen hafta, almadığım ürünün faturasını da gönderdiler. Anlamakta ve kabullenmekte gerçekten zorlanıyorum.

Figen 76 Okunma

Cevaplar

  • Figen15 Eylül 2013

    Şikayetimi buraya yansıttıktan hemen sonra para iademin yapıldığını bildiren bir mail aldım. Buruk bir "ohh nihayet" duygusu. Güven böyle bir şey: Zor tesis edilir, kolay zedelenir."Acaba yine böyle bir sorun yaşar mıyım" kaygısı bir kez oluşunca ilk tercihiniz hepsiburada.com olamaz maalesef.

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Figen Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Figen Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön