05 Nisan 2013 #1726976

Hepsiburada Telefon Şarj Aleti Türkiye'ye Uyumlu Değil!

Sayın İlgili,
Daha önce müşteri temsilciliğine defalarca başvurmama rağmen sorunum çözülmedi. Attığım son 2 mesaja da cevap verilmedi. Aldığım cep telefonu kutusundan çıkan şarj aleti Türkiye prizleri için uygun değil. Yani kullanma imkanım yok. Bunu bildirdiğimde tarafıma ücretsiz şekilde uyar diye başka bir firmanın orijinal olmayan ürünü gönderildi. Ancak yeni gönderilen şarj aleti ile telefonum şarj olmuyor.


Bu nedenle parasını ödediğim, kutu aksesuarları içerisinde yer alan ve hakkım olan şarj aletimin tarafıma gönderilmesini ve orijinal ürünün tarafıma gönderilmesini rica ediyorum. Bu şikayetimden de sonuç alamadığım takdirde iade yöntemine gideceğimi bildiriyorum.

Cenay 535 Okunma

Cevaplar

  • Cenay05 Nisan 2013

    Afedersiniz ama bana telefonuyla uyumsuz orijinal olmayan bir şarj aleti yollamak mı sorun çözmek. Kullanamıyorum sayın ilgili şarj etmiyor telefonu. Fotoğraf makinemin şarj aletini kullanmak zorunda mıyım? Yarın satmak istesem foto makinesinin şarj aletini mi vereceğim? İlgilenmeyecekseniz iade kaydı açıyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Cenay B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön