16 Mart 2013 #1689101

Hepsiburada Tekrardan İade Formu Doldurtmuyor ve Cevap Vermiyor!

Aynı sipariş kodu altında 5 parça ürün sipariş etmiştim. Thermoform ürünler elime ulaşır ulaşmaz denedim ve iade formu doldurdum. Fakat kalan 3 ürünüm, ertesi gün elime geçti.
Fakat onlardan Sportive Kapra Trekking Ayakkabısı kalıp olarak büyük geldiğinden tekrardan iade formu doldurmam gerekti. Ama bir sipariş numarasıyla başka form doldurmama izin vermiyor. Formada ekleme yaptırmıyor. Ve önceki iade formuma da bir türlü cevap gelmiyor.


Ürünler elime farklı zamanda ulaştıklarından böyle bir sorunla karşılaştım. Sportive Kapra Trekking Ayakkabısı adlı ürünümünde iadesini istemekteyim.

Fatmanur 136 Okunma

Cevaplar

  • Fatmanur23 Haziran 2013

    şikayetimle ilgili hiçbir geri dönüş almadım. tüm aramalarıma ragmen cözümde sunulmadı.

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Fatmanur E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön