01 Nisan 2013 #1716024

Hepsiburada Teknik Servis İlgilenmedi!

Bir ürünümün onarım isteminde bulundum. Önce verdikleri teknik servis benimle ilgilenmedi. Daha sonra hepsiburada. com'a yönlendirdiğim ürünümü iki defa onarmadan bana geri gönderdiler. Şimdi müşteri hizmetlerine gönderdiğim mesaj yanıtlanmadan yanıtlanmış gibi kapatılıyor.


Ürünüm onarılmadı ve hala konu ile ilgili bir yanıt yok. Hepsiburada. com alışveriş açısından iyi bir site. Fakat müşteri hizmetleri bölümü çok kötü. Daha öncede çok defa başıma geldi. Ya gönderdiğim mesajın yanıtlanması bir haftayı buluyor ya yanlış bilgilendirme yapılıyor ya da hiç yanıtlanmadan sanki sorun çözülmüş gibi mesajım kapatılıyor.

Kağan 40 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Kağan M, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön