25 Ocak 2014 #2255423

Hepsiburada.com Tedarikçiyi Koruyor

Sizi ne kadar insana ve müşteriye değer bir firma olduğunuzu bir kez daha bugün öğrenmiş bulundum. Gelmişsiniz bana o tedarikçi firmayı bana savunuyorsunuz. Tabi ki savunacaksınız sizin için müşteriyi değil para önemli bunu çok açık şekilde belli ettiniz. Şunu unutmayın ki müşteri olmaz ise parada olmaz.


Bu saatten sonra sizi kötülemek sizin nasıl bir ticaret anlayışı içerisinde olduğunuzu herkese anlatmak için elimden geleni ardıma koymayacağım. Beni kullandınız paramı kullandınız al paranı sus dediniz bakın bakalım bu saatten sonra neler olacak?

Bilal 54 Okunma

Cevaplar

  • Bilal30 Ocak 2014

    müşteriyi hiçe sayan bir firma daha söylenecek birşey yok

  • Hepsiburada Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Bilal T, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MAV-707-35520 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön