11 Şubat 2014 #2287575

Hepsiburada Tedarikçi Firmayı Hala Bekliyor!

Sipariş Veriliş Tarihi31 Ocak 2014 Cuma General Mobile Discovery 4 GB Beyaz vermiş olduğum telefonumun hala Tedarikçi firmadan bekleniyor ibaresini almaktan sıkıldım. Çağrı merkezinizi arıyorum. İlgilenilmiyor, dönülecek deniliyor dönülmüyor. Bir türlü anlamış değilim parasını verdiğim cihaz hala elime geçmiş değil öğrenciyim. Mağdurum. Bir yarın öğlen 16:00 da üniversite için İstanbul'dan gideceğim. Ailemdekilerin hepsi çalışmakta.


Bu yüzden telefon gelse de bana ulaşma ihtimali yok. Çünkü evde kimse olmayacaktır. Kesin dönüş yapılmasını istiyorum yarına kadar telefonum elime geçer mi? Geçerse kaçta geçer? Geçmezse siparişi iptal edeceğim. Artık uğraşacak bir durumum kalmadı.

Savaş 52 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Savaş Y, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TNO-205-99919 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön