20 Ekim 2016 #6732355

Hepsiburada Tedarikçi Firma Metelia Ürünü Eksik Gönderdi

Satıcısı Hepsiburada.com olarak göründüğü için 20 Eylül 2016 tarihinde vermiş olduğum 2 adet gardırop siparişi tedarikçi firma dedikleri Metelia tarafından bir adet olarak tarafıma gönderilmiştir. Kurulum yapınca fark ettiğim bu aksaklık sebebiyle satıcı konumda görünen Hepsiburada.com'dan eksik olan ürünümün gönderimini hemen ardından yani 03 Ekim 2016 tarihinde yaptım. 04 Ekim 2016 tarihinde 00150046**** bildirim numarasıyla "Müşteri Gönderi Onayı Verildi" ibaresi bulunan ürün aradan geçen bunca zamana rağmen tarafıma iade edilmedi. Bilgilendirme yapılmadı, yazdığım mesajlar cevapsız bırakıldı, telefonla aramalarıma 24 saat içerisinde döneceklerini iddia ettikleri 15 gün geçirdim. Madem tedarikçi firma ile iletişiminiz yok neden satıcı siz gibi davranıyorsunuz? Madem ürünü kargolatmayı başaramıyorsunuz para iademi yapın. Sipariş vereli bugün itibariyle tam 30 gün oldu.

Taylan 348 Okunma

Cevaplar

  • Taylan20 Ekim 2016

    Evet bahsettiğiniz kayıt 05.10.2016 tarihinden beri cevaplanmak üzere orada duruyor. Müşteriyi kandırılacak bir şey gibi gören son temsilcisi sizin firmanız sanırım.

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Taylan K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TBV-425-36966 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön