11 Mayıs 2013 #1791985

Hepsiburada Tedarik Süreci!

29.04.13 tarihinde verdiğim Bebek Bezi siparişi halen teslim edilmedi. İşin komik tarafı daha önceki siparişlerimde tedarik süreci 1 hafta vs. diyerek oyalıyorlardı; ama bu sefer 2 haftayı da geçerek kendilerini aşmaya başladılar. Attığım mesaja ise cevap vermeye tenezzül etmiyorlar.


Merak ettiğim noktalardan biri; madem elinizde ürün yok, neden stokta var gibi satıp insanları yanıltıyorsunuz? Ürün sayfasını kontrol ettiğimde daha yeni "Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir." uyarısı eklenmiş. Peki ben bu ürünü aldığımda temin edilebiliyor muydu da 2 haftadır bekletiyorsunuz?


Kendim de hizmet sektöründe çalışan birisi olarak, müşteri desteği/hizmeti nedir öğrenmenizi rica ediyorum.

Mert 39 Okunma

Cevaplar

  • Mert16 Temmuz 2013

    Şikayetimin ertesi günü, firma tarafından geri dönüş yapıldı. Lakin siparişimi yine tek parçada gönderemediler. Sipairşi ikiye bölüp, parça parça gönderdiler. Sonuç olarak müşteri memnuniyeti sıfır.

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Mert E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön