27 Eylül 2014
Yorum Yap
#2717241

Hepsiburada Tedarik Sorunu Yüzünden Mağdur Ediliyoruz

21/09/2014 günü sipariş ettiğim ürünün fiyatında ve tedariğinde sorun olduğu için gönderemeyeceklerini söylüyorlar. 27866 sayılı 'Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 9. maddesinde malın stokta bulunmaması durumu, mal ediminin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması olarak kabul edilmez.


Yönetmelik gereği ürünü tedarik edemiyor ise muadil bir ürünü veya bir üst versiyonunu göndermek zorunda olması gerekirken bana değişim için önerdikleri ürün ile almak istediğim ürünler arasında dağlar kadar fark var. Umarım mağduriyetim giderilir. Aksi taktirde ürünü farklı bir firmadan o anki fiyatında satın alıp iki firma fiyatı arasındaki farkı talep etmek için tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Talha 166 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Eylül 2014

    Sayın Talha P. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JGS-695-28429 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydın içerisine eklenmiştir. İlgili kayıt üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler