23 Kasım 2017
Yorum Yap
#9817283

Hepsiburada Tarafıma Ulaşmayan Ürün İçin Para Ödüyorum

Hepsiburada'dan aldığım 4 ürün iki farklı kargo kutusunda gönderildi. Kargo kutularından birer ürün eksik çıktı. Bu gönderilmeyen 2 ürün alışveriş tutarımın büyük bir kısmını oluşturmakta. Kurumsal bir firmada çalışıyorum, kargoları kapıdaki görevli teslim alıyor. Kargo şirketi paket içeriğini bilemeyeceğinden dolayı tutanak tutamayacağını söylüyor. Ürünlerin eksik gelmesiyle ilgili olarak Hepsiburada'ya kolay iade talebinde bulunup, durumu anlatan bir sürü mesajlar attım ve talepler oluşturdum. Başvurunuz uygun bulunmadığı gerekçesiyle beni sürekli oyalıyor ve iade talebini gerçekleştirmiyorlar. Sonuç olarak tarafıma ulaşmayan ürün için para ödüyorum, stok kaydı tutamıyorlar mı? Gönderilen ürünlerden haberdar değiller mi? Değillerse herkese boş kargo gönderip, para iadeleri için uğraşmalarını izleyip, olumsuz mu sonuçlandıracaklar. Bir daha mağdur olmamak için sizden alışveriş yapmayacağım.

Gizem Gizem 376 Okunma

Cevaplar

  • Gizem'in Teşekkür Mesajı04 Aralık 2017

    Ürünler sonunda tarafıma ulaştı, teşekkürler.

  • Gizem29 Kasım 2017

    Tarafıma aşağıdaki şekilde dönüş yapıp duruyorsunuz, hiçbir şekilde çözüm üretmiyorsunuz. Kargo şirketi paket içeriğini bilmediği bu tutanağını tutmuyor. Kargo poşeti deforme değil sonuçta. Sonuçta, kendi stok kaydınızı tutamadığınız için beni mağdur ediyorsunuz. Hem de bunu satıcısı Hepsiburada olan ürünlerinizde yapıyorsunuz. Tebrik ediyorum sizleri. Merhaba Gizem Hanım, satın aldığınız ürünün ‘ hasarlı’ ya da ambalajı ‘ deforme’ ise bu gibi ürünler için ‘ Kargo Hasar Tespit Tutanağı’ ya da kurulumu sırasında hasarlı olduğu tespit edilen ürünler için Yetkili Servis tarafından kurulumu sırasında düzenlenecek ‘ Yetkili Servis Hasar Raporu’ gerekmektedir. Aksi takdirde ürününüz için yapacağınız ‘ hasar bildirimi’ kabul edilememektedir.

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Kasım 2017

    Sayın Gizem M. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TNE-327-73816 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler