01 Şubat 2014 #2270399

Hepsiburada.com Tamir İçin Ücret İstiyor

Hepsiburada.com dan aldığım M.P. Tracking bot'un sol ayakkabı tarafı inanılmaz derecede tabandan su alıyordu. Garanti olarak Hepsiburada.com' a gönderdik. Kutudan çıkarılmamış bile aynen geri geldi ne yaptıklarını bile anlamadım. Müşteri hizmetlerinde bir yazılar yazmışlar yok müşteri ücretli tamiri reddetti falan filan. Birincisi kim reddetti, ikinci niye ücretli neler dönüyorsa bize de bildirin bir zahmet. Şimdi müşteri hizmetlerine sorduğum mesajın cevabını bekliyorum zahmet edip geri dönerlerse cevap verilmedi 4 gündür.

Uğur 51 Okunma

Cevaplar

  • Uğur04 Şubat 2014

    Evet, talebim hepsiburadada bulunuyor ve gelen cevap ayakkabı kullanılmış olduğu için değişim garanti yapılmamış. Geleceği göremediğim (medyum değilim) için ayakkabının su alacağını bilemedim. Yağmur yağınca olan oldu. Geleceği önceden tahmin etsem tabiki aldığım gibi geri yollardım.

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Uğur G, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FMT-983-14912 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön