29 Ocak 2014 #2264077

Hepsiburada Taklit Ürün Gönderimi

26.01.2014 tarihinde yapmış olduğum alışverişten ''Apexi power performans hava filtresi'' isimli ürün taklit ürün çıkmıştır. T.C. kanunlarına göre taklit ürün satmak suçtur. Hepsiburada.com bu suça ortak olmaktadır. Aynı zamanda benim zamanımı çalarak beni mağdur etmiştir.


29.01.2014 tarihinde ürünü hepsiburada.com'a iade etmek için kargoladım. Ancak hakkımı sonuna kadar arayacağım. Paranın kolay kazanılmadığını ve zamanın ne kadar değerli olduğunu hem satıcı hem de tedarikçi kuruma, yasal hakkımı kullanarak anlatacağım.


Hepsiburada.com'dan yıllardır alışverişimi sürdürürüm ve şu dakikadan sonra benim için bitmiştir.

Yiğit 87 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Yiğit E, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FXR-956-87223 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön