07 Mayıs 2013 #1783901

Hepsiburada Tablet Pişmanlığı!

Yaklaşık 6 7 ay önce hepsiburadadan bir tablet aldım iconia a110 mahvoldum oldum elinden.İşletim sistemi çöktü acer servisi yapamadı anakart arızası dediler,değişime gitti 2 ay sonra doa raporu geldi. Hepsiburadayı arıyorum benden o zaman cihazı alırken kullandığım mail adresini istiyolar böyle şey olurmu ben o zaman bir arkadaşımın maili sayesinde almıştım nerden bulayım ben adamı ya elimde doa raporu fatura var işlem yapamıyorum en son hepsiburada sesiniz gelmiyor dedi telefonu yüzüme kapattı.


Tüketici mahkemesine vereceğim doa raporu fatura ile nasıl işlem yapılmıyor doa raporununda bir süresi var 30 gün bitince ne olacak oyalıyorlar böyle bir kurum daha önce görmedim.

Yunus 165 Okunma

Cevaplar

  • Yunus09 Mayıs 2013

    Bakın sayın yönetici ; 37953922 nolu siparişinize bağlı üyeliğe giriş yaparak iade için form doldurmanız gerekmektedir. diyorsunuz bende size bu maile giremediğimi belirttim yani bu maili giremiyorsam bu cihazı çöpemi atmalıyım sizin sisteminiz bu kadarmı çalışyıor ? elimde bir ürün var ve sizden alınma bu cihaz arıza verdi servis değişimini verdi elimde bu rapor oldugu sürece bu cihazı ya değişeceksiniz yada parasını geri vereceksiniz buna mecbursunuz haklarımı biliyorum son kere diyorum bu elimdeki belgelerle beraber maillerle 2 aydır mağduruyetimi ıspatlayan belgelerle mahkemeye gidceğim bunu son kere diyorum.Bilginize yeterince sabrettim. En son sizin çağrı merkezinizi aradıgımda bayana derdimi analşttım bana sesiniz gelmiyor dedi telefonu yüzüme kapattı . Sipariş numarası belli faturası belli modeli belli daha o mail adresinden ne istiyorsunuz bunun başka çözümü yokmu o mail adresi ile giriş yapılmadan olmuyormu. yada bir açık buldunuz bunumu kullanmaya çalışıyorsunuz.

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Yunus Emre K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmıştır, 37953922 nolu siparişinize bağlı üyeliğe giriş yaparak iade için form doldurmanız gerekmektedir.Form doldurduktan sonra tarafınıza ulaşacak gönderi kodu ile ürünü ve raporu göndermeniz durumunda işlem sonuçlnadırılacaktır Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön