21 Şubat 2013 #1646690

Hepsiburada Taahhüt Ettiği Teslimat Süresine Uymuyor!

Siparişimin üzerinden 7 iş günü geçmiş olmasına rağmen siparişim elime ulaşmadığı gibi, siparişimle ilgili herhangi net bir bilgi de tarafıma verilmiyor. Bununla birlikte sipariş bilgisinin tedarikçi firmaya dahi ulaşmadığını öğreniyorum.


Hespiburada, taahhüt süresine uymayarak bir hata yapmışsa, bunu düzeltmek adına müşterisine net bir bilgi vermelidir. 48 saat içinde bilgi verilecektir demesi, kendi hatasının sonucunu müşterisine yüklemekten başka bir şey değildir.

Kerim 51 Okunma

Cevaplar

 • Kerim01 Mart 2013

  Ürün 27.02.2013 tarihinde tarafıma ulaşmıştır.

 • Hepsiburada Temsilcisi22 Şubat 2013

  Sayın Kerim Y, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülmüş, söz konusu gecikme ve gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Kerim22 Şubat 2013

  Siparişimin 8. iş günü (toplam 10.gün). Hepsiburada'dan ses seda yok. Bırakın siparişimi göndermelerini, siparişim hakkında bir bilgi dahi verilmedi.

 • Hepsiburada Temsilcisi21 Şubat 2013

  Sayın Kerim Y, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz.Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön