18 Eylül 2013 #2016721

Hepsiburada.com Taahhüt Ettiği Hediyeyi Göndermedi!

Hepsiburada.com üzerinde yapılan kampanyada Philips Styleshaver QS6140/32 marka ve modelli ürüne ilk yorum yapan 1000 kişiye Philips çanta gönderileceği bilgisi verilmişti ve kampanyaya katılarak ilk 1000 müşteri içerisinde ilgili ürünün sayfasına yorum yaptım.


Yaptığım yorum ilk 1000 içerisinde yer almasına ve onaylanıp yayınlanmasına rağmen taahhüt edilen hediye gönderilmedi. Konu ile ilgilenilmesini talep ediyorum.

Metin 60 Okunma

Cevaplar

  • Metin20 Eylül 2013

    Hepsiburada. com üzerinde yapılan kampanyada Philips Styleshaver QS6140/32 model ürüne ilk yorum yapan 1000 kişiye Philips çanta gönderileceği bilgisi verilmişti ve kampanyaya katılarak ilk 1000 müşteri içerisinde ilgili ürünün sayfasına yorum yaptım. Yaptığım yorum ilk 1000 içerisinde yer almasına ve onaylanıp yayınlanmasına rağmen taahhüt edilen hediye gönderilmedi. Konu ile ilgilenilmesini talep ediyorum. Bu arada önceki şikayetime verdiğiniz cevaba istinaden yazdığım cevap: Yaptığınız kampanyadan haberiniz yok sanırım. Önceki şikayetimde olduğu gibi boş boş mesaj yazmaktansa isterseniz kampanya detaylarını bi öğrenip öyle cevap yazın. Saygılarımla!!!

  • Metin18 Eylül 2013

    Ya yaptığınız kampanyadan haberiniz yok ya da kafa buluyorsunuz. İsterseniz kampanya detaylarını bi öğrenip öyle cevap yazın. ''Satın alana 30tl hediye çeki videoyu izleyip yorum yapana bakım seti hediye'' diye kampanya ilanı var. Dediğim gibi boş boş cevap yazmadan keşke detaylarını öğrenipte öyle cevap yazsaydınız. Saygılarımla!!!!!!!!!

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Metin Ç, Ürünü satın almadan yorum yapmanızdan dolayı ürünün hediyesi tarafınıza gönderilememiştir. Ürün hediyeleri ürünleri satın alan müşterilere gönderimi yapılmaktadır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön