28 Şubat 2014
Yorum Yap
#2321639

Hepsiburada Sus Payı Olarak Hediye Çeki Sunuyor

19.02.2014 tarihinde siteden 63048969 no'lu sipariş numarasıyla siparişimi verdim, onaylandı. Ürünün biri paketlenme sırasına alındı. İkinci ürün firmadan beklenmeye başlandı. 10 gün geçti ürün temin edilmedi. Firmaya bildirdim. Siparişimi iptal edildi. 2 al 1 öde kampanyasıyla aldığım ürünün fiyatının yükselmesinden midir, yoksa döviz kurunun yükselmesinden mi kaynaklanıyor bilinmez siparişimin iptal olması sonucunda ayakkabılarıma ulaşamadım.


Daha sonra Sikayetvar.com'dan yazdım. Bana 25 TL lik hediye çeki yolladılar. Sipariş aldıktan sonra fiyatının değişmesiyle ürünü yollamayan firma sus payı olarakta hediye çeki yollaması anlamsız geldi.


Aldığı siparişin arkasında durman firma Hepsiburada.com.

Ömer Ömer 137 Okunma

Cevaplar

  • Ömer03 Mart 2014

    böyle firma olamaz

  • Hepsiburada Temsilcisi28 Şubat 2014

    Sayın Ömer B, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AVC-470-67579 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü B. ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler