14 Mayıs 2013 #1797456

Hepsiburada.com Süper Hızlı Gönderim Zamanında Gönderilmedi!

07. 05. 2013 tarihinde almış olduğum (sipariş kodu:54439331) anneler günü hediyem bugün ulaşacaktır. Ben gönderinin gününü hesaplayıp salı gününden bana 24 saatte kargoya verilir dedikleri sözde! "süper hızlı gönderi" 72 saat sonunda telefonda yapmış olduğum tartışmalar neticesinde kargoya verilebilmiştir.


Bu süreç zarfında genel müdürlükle görüşme isteğim herseferinde engellenmiş olup bana size geri dönecekler lafını söylenmiştir. Özetle bu firma bana iki adet doğru olmayan söz söylemiştir:-24 saatte kargoya verilir dedikleri ürünlerim kargoya 72 saat sonunda benim çabalarımla verilmiştir.
-Genel müdürlükten aranacaksınız denilmesine rağmen hiçbir yetkili bana ulaşmamıştır.

Ali 38 Okunma

Cevaplar

  • Ali15 Mayıs 2013

    Ayrıca tarafıma söz vermelerine rağmen genel müdürlükten telefonla geri dönüş yapan bir yetkili hala olmamıştır. Bu firmadan alışveriş yapmam için hiçbir sebebim kalmadı.

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Ali Egemen U, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön