25 Nisan 2013 #1762631

Hepsiburada Süper Hızlı Gönderi Ne Demek?

Dün ücretsiz kargoya dair şikayetim bugün siparişin kargo işlemi ile farklı bir boyut aldı. 77754013 sipariş numarasındaki 5 adet ürünün tamamı "süper hızlı gönderi" olmasına rağmen ürünlerden sadece 2 tanesi kargo işlemine alınmış. Bakın ilgili kuruluş süper hızlı gönderiyi nasıl tanımlamış? "siparişteki tüm ürünler süper hızlı ürünlerden oluştuğunda siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilecektir" Bu tanım benim değil ilgili sitenin taahhüdüdür. Kargo ücreti konusunda kendisini haklı çıkaran site, bu durumda nasıl bir yol izleyecek, oluşan tek taraflı mağduriyeti nasıl gidermeyi planlıyor? Merak ediyorum.


Sait 696 Okunma

Cevaplar

  • Sait25 Nisan 2013

    Anlayış gösterdiğimi belirtmiyorum. Süper hızlı gönderi yazdığınız ürünü 48 saattir alamıyorum. Yukarıdaki şikayetimde sizin sitenizdeki süper hızlı gönderi tanımını belirttim. Siz kendinizle çelişiyorsunuz. Lojistik departmanınıza bunun için bilgi vermenize gerek yok. Onu zaten yapmak zorundaydılar. Minnet etmiş gibi iş olmaz. Paramızla hizmet almak istiyoruz. Paramızı alırken alıyorsunuz, ama siz verdiğiniz sözleri tutamıyorsunuz. Öncelikle iş ahlakının tam oturması gerektiğini düşünüyorum. Tedarik edemeyecekseniz zamanında bunun taahhüdünü de vermemeniz gerekirdi. Sizi kınıyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Sait A, Siparişinizde bulunan teslimata hazır ürünün paketlenme sürecinin hemen tamamlanması yönünde lojistik departmanımız bilgilendirilmiştir. Kargo takip bilgileriniz size e-posta ve SMS yoluyla gönderilecektir. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön