05 Nisan 2013 #1726786

Hepsiburada Süper Hızlı Gönderi Aslında Bir Hikaye!

Hepsiburada'da yer alan 24 saatlik hızlı gönderi ile bir laptop aldım. Bugün itibari ile 3 gün geçmiş olmasına rağmen ürünüm gönderilmedi. Dün telefon açtığımda ürünümün hemen gönderilmesi için işlem yaptıklarını söylediler. Ben de inandım. Aman siz inanmayın. Bugün, yani 3 gün geçtikten sonra telefon açtığımda tekrar aynı cevabı verdiler.


Ben de müşteri hizmetlerine "bana lütfen net bilgi verin, sizden bir çözüm bekliyorum dedim. " ama meğer müşteri hizmetlerinin çözüm üretebilen değil, ancak kayıt açan bir yer olduğunu söylediler. Yardımcı olabilecekleri bir şey yokmuş. Yaklaşık 3000 TL'lik ürün aldım. Muhattap yok, hizmet yok.

Serdar 68 Okunma

Cevaplar

 • Serdar28 Aralık 2016

  Sorun giderildi. Yardımlarınız için teşekkür ederim

 • Hepsiburada Temsilcisi05 Nisan 2013

  Sayın Serdar D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Serdar05 Nisan 2013

  Sayın Hepsiburada.com Yetkilisi, Verdiğiniz cevaplar sadece kopyala+yapıştır yöntemi ile verilen klasik bir cevaptır. Dün müşteri hizmetlerinizi telefon ile aradığımda bana aynı verdiğiniz cevabı verdiler ve kargomun dün yapılması için lojistik departmanının bildilendirileceği söylenmişti. Bir gün geçti ve siz de bana bugün aynı cevabı veriyorsunuz. Verdiğiniz cevap ne yazık ki beni tatmin etmedi. Gerek sanal ortam, gerekse biryersel çevremdeki insanlara sizin bu tutumunu anlatmayı ve sizden ürün alırken güvenmemeleri gerektiğini anlatmayı bir toplum bilinçlendirme görevi olarak görüyorum.

 • Hepsiburada Temsilcisi05 Nisan 2013

  Sayın Serdar D, Siparişinizde bulunan teslimata hazır ürünlerin paketlenme sürecinin hemen tamamlanması yönünde lojistik departmanımız bilgilendirilmiştir. Kargo takip bilgileriniz size e-posta ve SMS yoluyla gönderilecektir. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön