10 Nisan 2013 #1734858

Hepsiburada Stokta Olmayan Ürünleri Satıyor!

31. 03. 2013 tarihinde toplam 2063. 36 tl'lik alışveriş yaptım, ürünlerim parça parça gönderildi.
(bunu önlemek için önceleri siparişimin aynı anda kargoya verilmesi istiyorum bölümü yok!)


Aradan geçen 10 güne rağmen, İstanbul'un göbeğinde ve online satış konusunda kendilerini yere göğe sığdıramayan bir şirket bir ütü tedarik edipte gönderemedi tebrik ediyorum! Elinde olmayan ürünleri satıyor, paraya çeviriyor, ondan sonra müşteri beklete beklete mağdur ediyor bu şirket!


Değişik zaman aralıklarıyla, bu konuyu defalarca belki buradan daha da etkili olur düşüncesiyle şikayet ettim, bakıyorum şimdi değişen hiçbir şey yok (Alışılmış bu duruma.)


Yazmaktan bıktım, onlar bıkmadı, bir kez daha şikayetçiyim!

Selçuk 24 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk11 Nisan 2013

    Değişen hiç bir şey yok artık hepsiburada.com alışmış bu şikayetlere artık onlara normal geliyor, ve şimdi başka şikayet yazmayım diye, tedarik sürecinde olan ürünümü ,paketleme işlem sırasına alındı yazarak hala bekletiyor 2 gündür paketleme sırası ekibi nefessiz 24 saat çalışıyor!

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Selçuk B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Selçuk B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön