26 Nisan 2013
#1765364

Hepsiburada Stoklara Girme Tarihi Değişti!

Samsung Galaxy s4 isimli ürünü 27 Nisan da stoklarına gireceğini belirttikleri için başka sitelerden almak yerine onlarca kişi Hepsiburadadan almış bulunmaktayız. 22 Nisan da sipariş verdim ve bugün hiç bir şekilde haber verilmeden, bilgilendirme yapılmadan ürünün stoklara girme tarihi değişti.


Biz bu ürüne çabuk sahip olmak adına tekno marketlerden almak yerine hepsiburadanın sözüne güvenerek bu siteden aldık. Fakat mağdur duruma düşürüldük. En azından bugüne kadar siparişlerini vermiş olan müşterilerin ürünleri zamanında gönderilmelidir. Biz müşteriler olarak hakkımız olanı istiyoruz ve ürünün bize yarın kargolanmasını ve taahhüt edildiği tarihte tarafımıza ulaşmasını bekliyoruz.

Cem Cem 63 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Cem Engin B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları