09 Mayıs 2013 #1787597

Hepsiburada Sözünde Durmayan Firma!

Geçen yıl Eylül ayında aldığım cep telefonum 8 ayda pert oldu! Son bir haftadır "Mobil ağa ulaşılamıyor" hatası vererek iletişimimi durdurdu, ne beni arayabilen oldu ne de ben arayabildim, nihayet iki gün önce de tamamen kapandı. Hepsiburada. com'a arıza bildiriminde bulundum, 24 saat içinde döneceklerini belirtmelerine rağmen dönmediler, bende müşteri hizmetlerine mail atarak durumu bildirdim, onun da üzerinden bir gün geçti, ama halen bana dönüş yapan birileri yok!


Güvenilir ve köklü bir firma olduğunu düşünerek alışveriş yaptım, şuan ödediğim onca paraya ve sigorta masrafına karşılık telefonsuzum ve karşımda hiç de profesyonel olmayan, satış sonrası hizmetten yoksun bir firma var!

Nisa 23 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Nisa K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön