22 Nisan 2013 #1755259

Hepsiburada Sözleşmeye Aykırı Davranış!

Hepsiburada'dan 2 adet Uppa Biga marka uyku tulumu satın aldım. Siparişim onaylandı ve hazırlanıyor konumunda iken benim onayım alınmadan siparişimi iptal ettiler benim haberim ve onayım haricinde kullanıcı hesabıma müdahalede bulunuyor ve ürün tutarı değerinde hediye çeki hazırlanıyor. Bu tamamen kişilik haklarına yapılan bir saldırıdır.


Yapılan sözleşmeye göre ürünü 30 iş günü içerisinde tedarik etmesi şartı var. Ürünün tedarikçisini aradım ve ürünün ellerinde olduğu bilgisini aldım. Ben elimdeki bu sözleşme ile Tüketici hakları mahkemesine gerekirse Savcılığa suç duyurusunda bulunup sonuna kadar hakkımın peşinde olacağım. hepsiburada.com müşteri memnuniyetine önem vermiyor.

Hakki 103 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Hakkı Kenan Ş, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön