17 Nisan 2013 #1747371

Hepsiburada Söz Verilen Hediye Çeki Verilmedi!

Hepsiburada.com'dan 500 TL alışverişe 100TL hediye çeki kampanyası varken 509 TL alışveriş yaptım. Kampanya süresi bittikten sonra bir ürünü tedarik edemedikleri için kendileri siparişi iptal edip 22 TL'yi hediye çeki olarak hesabıma iade ettiler. Bir ürünü ise bozuk olduğu için değiştirilmesi talebiyle geri gönderdim.


Bana sormadan onun bedeli olan 59 TL'yi de hediye çeki olarak iade ettiler. Hediye çekleri hesaba geçerken alışveriş tutarımın 500 TL'den az olduğu gerekçesi ile 100 TL yerine 30 TL hediye çeki verdiler. Ben bu kampanya var diye 500 TL alışveriş yaptım, onlar siparişlerimi iptal edip tutarı 500 TL altına düşürdüler. Verilen sözün yerine getirilmesini istiyorum.

Ali 115 Okunma

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı31 Mayıs 2013

    Hediye çekim 1,5 ay gibi bir süre sonra da olsa hesabıma tanımlandı.

  • Ali29 Nisan 2013

    Hepsiburada'dan iade edilen tutarı harcayıp, teslimat yapıldıktan sonra bilgi vermem halinde 70 TL lik kısmın manuel olarak hesabıma tanımlanacağına dair mesaj aldım. Üste biraz daha ekleyerek çekleri harcadım ve mesaj attım. Sonuç: Cevap bile vermiyorlar. Ama suç onlarda değil. Bir insan aynı hataya kaç kere düşebilir ki.

  • Hepsiburada Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Ali B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön