06 Eylül 2013 #1997434

Hepsiburada Sorunumu Gidermedi!

Hepsiburada.com'dan 06.08.2013 tarihinde almış olduğumuz ürün 23.08.2013 tarihinde bozuldu. Ürünü geri yolladık ve tamir değil iade edilmesini istedik. Ürünün iade süreci ile ilgili 20 gün beklememiz gerektiği teknik servis raporu beklendiği bilgisi verildi. Biz müşteri memnuniyeti adına bu süreci bekletmeden iademizin yapılması talebinde bulunduk ama buna ne olumlu nede olumsuz dönüş bile yapmadılar. 2 büyük firma sonuç olarak bu ürünün iadesini sağlayabilir diye düşünüyorum. Tedarikçi firma olan Hepsiburada.com ithalatçı firma ile görüşerek bu sorunun acil olarak çözülmesini sağlayabilir. Ürün marka ve modelini vererek reklam da bulunmak istemiyorum.

Erdem 29 Okunma

Cevaplar

  • Erdem12 Eylül 2013

    Nihayet bugün ilgili rapor geldi. Ürünün değişimi yapılmış. Ben bu üründen soğuduğum için başka bir ürün almak üzere bu ürünün iade alınmasını ve yerine hediye çeki düzenlenmesini istiyorum. Ama Hepsiburada gibi büyük bir firma bunu gerçekleştirmiyor.

  • Erdem07 Eylül 2013

    Mail Falan Gelmedi..

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Erdem O, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön