09 Mayıs 2013 #1786920

Hepsiburada Sorunumu Çözmüyor!

18.1.2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan almış olduğum telefonumu 4.4.2013 tarihinde yetkili servis olan Teleservice'in Ankara şubesine yolladım. Ürünüm o günden beri yedek parça bekliyor olarak gözüküyor. Yetkiliservisi arayarak yasal tamir süresi olan 20 iş gününün geçtiğini ve telefonum için para iadesi talebimin olacağını söyledim.


Bu konuda herhangi bir işlem yapmayacaklarını, yasal hakkımı kullanabileceğimi söylediler. Ben de hepsiburada'nın müşteri hizmetlerini arayarak yetkili servisin beni mağdur ettiğini, bu konuda yardımcı olmalarını istedim. Telefonu hepsiburada üzerinden yollamadığım için yardımcı olamayacaklarını söylediler. Hepsiburada müşterisinin mağdur olmasına göz yummamalı.

Erdem 11 Okunma

Cevaplar

  • Erdem09 Mayıs 2013

    Ben yasal olarak kazandığım hakkımı talep ediyorum. işlemlerin hızlanması benim mağduriyetimi gidermiyor. 1 aydan fazla süredir serviste kalan telefon için para iadesi talep ediyorum. hepsiburada.com beni anlamamakta ısrar ediyor.

  • Hepsiburada Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Erdem U, Ürün işlemleriniz teknik serviste devam etmektedir. Süreci sizin adınıza takip ediyor, işlemlerin en kısa sürede tamamlanması için çalışıyoruz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön