06 Mayıs 2013 #1780120

Hepsiburada.com Sorunumu Çözmüyor!

Aşağıdaki şikayeti yazmıştım. Hepsiburada.com parçanın kargoya verildiğini söyleyip şikayeti giderdiğini bildirdi. Ancak bir şey gelmedi. Bu kadar kötü bir alışveriş deneyimi yaşamamıştım.


23 Mart 2013'te bir bahçe salıncağı satın aldım. Güneşlik kısmı eksik çıktı. Onlarca kez yazı yazmama ve form doldurmama, defalarca aramama rağmen kimse sorunumla ilgilenmedi. Şikayetiniz ilgili birime iletildi'den başka cevap alamadım. Israrla aranma istediğimi söyledim. Kimse beni aramadı. Çağrı Merkezi başka bir birime tüm ısrarlarıma rağmen aktarmıyor. Salıncak üst güneşliği olmadığı için hem kullanılamıyor hem de güneşten ve yağmurdan kötü hale geldi. İade süresi de geçti, parçası da gelmedi.

Hakan 25 Okunma

Cevaplar

  • Hakan16 Mayıs 2013

    Bana bu minvalde verdiğiniz yaklaşık 50.cevaptır bu. Utanç verici değil mi sizce de? Sitenizden hesabıma girip yazılarıma ve kayıtlı telefon görüşmelerimize ulaşırsanız durumun çok daha vahim sizin açınızdan utanç verici olduğunu görekeceksiniz.

  • Hepsiburada Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Hakan A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön