01 Mayıs 2013 #1773383

Hepsiburada Sistem Lagından Ötürü Siparişim Geç İşledi!

Hepsiburada.com'un anneler gününe özel başlattığı kampanyadan yararlanmak için 30 Nisan'ın son dakikalarında 1000 TL'yi geçen bir alış veriş yaptım. Bu doğrultuda 200 TL'lik hediye çekin hesabıma tanımlanması gerekiyor. Bu durumu sipariş sonrasında çıkan onay sayfasında da hepsiburada.com doğruluyor (bkz. http://tiny. cc/siparis).


Ancak sipariş detaylarıma girdiğimde bir şokla karşılaştım. Sipariş tarihi 1 Mayıs 00:04 olarak gözüküyordu. O sıra sistem çok ağırdı (bkz. http://tiny. cc/HATA). Bu geç işlenmeye bunun yol açtığını düşünüyor ve hakkım olan 200 TL'lik hediye çekin sipariş takip bölümünde yazan tarihten bağımsız olarak hesabıma tanımlanmasını talep ediyorum.

Muhammed 49 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed02 Mayıs 2013

    Ne kadar sürecek bu inceleme. Ben de daha çok screenshot var sistemin arızasına dair isterseniz onları da paylaşayım. İncelemenizi hızlandırır belki. Zira 23:30'dan 24'e kadar sürekli denemye çalıştım ancak sistem hatalarından siparişimi vakitlice giremedim. Son dakikada girince de böyle oldu. Bir de -üünler kargoya verilmeden bir an önce netleştirin şu işi ki, eğer aleyhime bir sonuç çıkar da 200 TL'lik çekim tanımlanmazsa ürünü iade edeceğim. Zira bayisinden daha ucuza bulabiliyorum. Bu ancak hediye çekiyle daha uygun olmuş oluyor.

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Muhammed Oğuz G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön