30 Ağustos 2013 #1983506

Hepsiburada Siparişimi Teslim Etmiyor!

Göksu şubesi bizi telefonla aradığında evde olmadığımızı ve siparişi farklı bir gün getirmesini rica ettiğimiz halde böyle birşey olamayacağını gidip şubeden almamız gerektiğini söylüyor. Fakat kargo şubesi üç gün içerisinde arkadaşları ancak müsait olabilirlerse getirebileceklerini söylüyorlar.


Müsait olmama durumları da varmış, çünkü çok yoğunlarmış. bu durumda Yurtiçi Kargo yüzünden siparişim iptal olacak. Biz zaten gidip bir yerden alacak olsaydık neden internetten sipariş verelim. Yurtiçi Kargo Hepsiburada.com'un çalışma mantığına tamamen aykırı ve keyfiyen davranıyor.


Bir sürü kargo firmasıyla çalışıyoruz böyle bir durum yaşamadık, yaşadığımız sinir yanımıza kar kaldı.

Özlem 67 Okunma

Cevaplar

  • Özlem02 Eylül 2013

    farklı bir kargo firması ile anlaşmanız olursa daha istekli olabilirim sipariş konusunda. yurtiçi kargoya hepsiburada yoğunluğunu kaldıramıyorsanız daha fazla eleman alın veya yapamıyorsanız anlaşmayın dediğimde tek bir müşteri için anlaşma değişiklği yapılamayacanı belirttiler ama sadece buraya bile bakarsanız hepsiburada'dan alışveriş yapıp da yurtiçi kargoyla sorun yaşayan bir çok müşteriniz olduğunu görebilirsiniz.yine de hepsiburada'nın bu süreçte yardımcı ve anlayışlı olması sonrasında sempatik bir şekilde özür mesajı iletilmesi tabiki memnuniyet verdi.

  • Hepsiburada Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Özlem D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön