12 Nisan 2013 #1738686

Hepsiburada Siparişimi İptal Ettim Ancak Param Eksik Yatıyor!

Hepsiburada'dan siparişim içindeki bir ürünün yorumlarının yanıltıcı olduğunu satın almadan sonra fark ettim. Bende o ürünü iptal ettirdim. Ürün bedeli hediye çeki olarak ödendi. Bende başka bir alışverişimde kullandım. Yanlışlıkla ürün bedeli olan 19 TL iki kez tarafıma çek olarak gönderilmiş. Ben bunun aynı çek olduğunu bilmeden diğerini de kullandım.


Sürekli alışveriş yaptığım için kazandım zannettim. Bir kaç gün sonra başka bir siparişim daha oldu 2 haftadan fazla bir süre nedeni belirtilmeden gönderilmedi. Ben en az 20 kez telefonla aradım ancak nedenini söylemediler. Siparişimi iptal ettirdim ve 59,90 TL'lik para iadem 21,90 TL olarak yattı. 19 TL kesilecekken 8 TL fazla kesildi.

Mehmet 44 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet18 Aralık 2015

  8 TL paramı haksız şekilde gasp ettiler. Bu firmaya güvenip bir şey alırken 2 kez daha düşünün.

 • Mehmet22 Nisan 2013

  59,90 Tl'lik sipariş iptalim sonucunda para iadesi 19,90 Tl olarak yatmış. 30Tl kesinti var. Hepsiburada'dan bir daha asla sipariş vermeyeceğime yemin ederim. Etrafımdaki bütün arkadaşlarıma da bu olayı anlatıp sizden alışveriş yapmamaları için gereken her türlü uyarıyı yapacağım. Hesabımı da kapatacağım. 6 senedir sizden 30.000 Tl'ye yakın alışveriş yaptım. Bu kadar müşteriyi dikkate almama; umursamama olamaz. Bu sitede yazılan şikayetleri çözmek yerine otomatik mesajlarla sizi yıldırmaya ve oyalamaya çalışıyorlar.

 • Mehmet16 Nisan 2013

  Daha kaç gün daha beklemem gerekiyor? siteniz üzerinden ilgili tutar hesabınıza yatırılacak deniyor ancak ilgili tutar ne kadar? Benden fazladan kesilen ücret geri ödenecek mi?

 • Hepsiburada Temsilcisi13 Nisan 2013

  Sayın Mehmet C, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmaktadır. İnceleme sona erdiğinde sizi bilgilendireceğiz. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Mehmet13 Nisan 2013

  Sorun hala çözülmedi. Ayrıca hiç bir bilgi verilmiyor. Bu işlemi sonuçlandırdıktan sonra bir daha hepsiburada'dan kibrit çöpü bile almayacam. İsterlerse bedava versinler. Adamlar paramı gasp etti resmen. Yabancı sitelerde adamlar yanlışlıkla 1 dolara 300$'lık ürün satıyorlar ve en az 100 tane satılıyor. Adamlar müşteri memnuniyetini sağlamak için herkesin ürününü gönderiyor. Bizim hepsiburada ne yapıyor. 19TL için beni 20 gün nedenini söylemeden bekletiyor. İnanın aynı günde 8 kez aradığım oldu. Arkadaşlar size dönecek demekten başka bir şey yapmadılar.

 • Hepsiburada Temsilcisi12 Nisan 2013

  Sayın Mehmet C, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön