18 Eylül 2013
Yorum Yap
#2017288

Hepsiburada Siparişimi Halen Kargoya Vermedi!

29.08.2013 tarihinde Hepsiburada.com'a verdiğim siparişim halen kargoya verilmedi, geçen 20 günlük süre içerisinde 4 kez telefonla arayıp ,müşteri temsilcisi olarak tanıtılan arkadaş ile konuştum. Bu arkadaşımız şikayet kaydı açıp,'sizi arayacaklar' yada 'Mail atacaklar (otomatik mail)' deyip telefonu kapatıyor.


2 kez ürün gurubunun yetkilisi tarafından arandım; Bu arkadaş da ,ilk görüşmemde ürünün tedarikçiden kargolanması ile ilgili bir sorun olduğunu. İkinci görüşmede aynı kişi ürünün geldiğini fakat depo stoklarına alınmasıyla ilgili bir sorun olduğunu söyledi.


Eğer ürün yoksa iptal edebileceğimi söylememe rağmen ısrarla ürünün olduğunu en kısa zamanda kargoya verileceğini söylüyorlar. Şikayetçiyim.

Cüneyt 31 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Cüneyt Süleyman S, Sorununuz 17.09.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler