19 Eylül 2013 #2019066

Hepsiburada Siparişimi 4 Gündür Göndermiyor!

58165636 no'lu siparişimde bulunan Siemens marka buzdolabını 08.09.2013 tarihinde aldım 6 gün içerisinde kargoya verilir ibaresi olmasına rağmen hala tedarik edilememekte ve ne zaman geleceğine dair tatmin edici bir cevap Hepsiburada.com müşteri hizmetlerinden alamamaktayım.


Sizin verdiğiniz tarihe güvenerek evimi taşıdım ve ona göre planladım her şeyimi buzdolabı olmadan evde oturulmuyor. Konunun acil olarak çözülmesini ve mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.

İlker 39 Okunma

Cevaplar

 • İlker26 Eylül 2013

  Ürünü kargoya verdim şimdi de teslim almıyor hepsiburada.com bu nasıl bir iştir ?

 • İlker24 Eylül 2013

  Ürün dün elime ulaştı fakat şimdi de hasarlı kapının yanında ve dolabın yanında göçükler var. Size ürünü iade edeceğim ben bu kadar paramla rezil olduğumu görmedim bir haftadır beklediğime mi yanayım gelen ürünün hasarlı olmasına mı elinizde varsa bana durumu bildirin yoksa ürünün acil olarak para iadesi yapılmasını istiyorum.

 • İlker23 Eylül 2013

  Konuyla ilgili çözüm sürecinde bana gerekli cevaplar verilmedi ben başka yerlerden arayış sürecindeyken kargoya verildiği bilgisi bana ulaştı bir haftalık gecikme sonrasında kargoya verildi ben hiç memnun kalmadım aldığım hizmetten umarım gelecek üründe bir sıkıntı yoktur !

 • Hepsiburada Temsilcisi22 Eylül 2013

  Sayın İlker G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sayın İlker G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön