19 Nisan 2013 #1752949

Hepsiburada Siparişimde Değişiklik Yapıyor!

12.04.2013 tarihinde Hepsiburada.com üzerinden verdiğim 61833211 nolu siparişte yer alan 4 adet bluray film siparişim, firma tarafından bilgi verilmeden ve iznim olmadan tedarik edilemiyor gerekçesiyle 1 adete düşürüldü, diğer 3 film siparişim ise iptal edilerek ödeme çekine dönüştürülmüş.


Bir ürünün tedarik edilememesi normal bir şey, yasal olarak 30 gün içinde ürünün gönderilmesi gerekirken daha siparişin 3. gününde firmanın hukuk dışı ve yapılan satış sözleşmesine aykırı yöntemle müşterinin onayı olmadan müşterinin siparişi ile oynaması gerçekten çok acı..


Umarım bu şikayetim karşısında Hepsiburada.com firması yaptığı hatadan döner, ve kendine yakışanı yapar..

Tekin 42 Okunma

Cevaplar

  • Tekin17 Mayıs 2013

    Siparişin üzerinden 40 gün geçti hala ürünüm gönderilmedi....

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Tekin Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön