04 Mayıs 2013 #1778924

Hepsiburada Siparişim Yanlış Adrese Gönderildi!

30216564 nolu siparişimi belirttiğim adrese değil de kayıtlı olan eski ikamet adresime göndermiş, hepsiburada. bunu da kargo bilgisi cep telefonuma sms gönderdiğinde fark ettim. acaba ben mi yanlış adres tercih ettim diyerek kontrol ettiğimde benim adres seçimimin doğru olduğunu, hepsiburada'nın yanlışlık yaptığını gördüm.


3 gün önce gerek müşteri hizmetleri ile telefon görüşmesi yaparak gerekse maille bilgi vererek hatanın düzeltilmesini istedim. Herhangi bir sonuç alamadım. Ürünüm farklı bir ilde şimdi. hepsiburada müşteri hizmetleri çözüm üretme çabası içinde değil!

Halide 113 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Halide Pınar O, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön