15 Mayıs 2013 #1799110

Hepsiburada.com Siparişim Hakkında Bilgi Verilmiyor!

Bu siteden bir çok kez alışveriş yaptım. Fakat böle bir durumla karşılaşmadım. Soru sor kısmından aklıma takılan soruları soruyorum fakat sanki otomatik mail cevap veriyormuş gibi sürekli aynı mail geliyor. Ve sorduğum sorunun cevabı hiç birinin de içerisinde yok. Siparişim ile ilgili bilgi istiyorum.


Sürekli sitede zaten yazan bilgiyi bana geri gönderiyorlar. Ben zaten siteden bilgiyi görebiliyorum. Detay istediğim için soruyorum. O kadar para verip birşey almak istiyorsunuz fakat tabiri caizse kendi paranızla hizmeti alamayıp rezil oluyorsunuz.


Kurumsal firma güvenilir site diye o tarafa yöneliyoruz. Fakat çözüm üretilmeyip soru işaretleri havada kalıyor. Siparişim hala gelmedi ve bir bilgi yok.

Yunus 47 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Yunus A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size telefon yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Yunus15 Mayıs 2013

    "Konu ile ilgili mağaza yetkililerimizden bilgi talep edilmiştir. Herhangi bir sorun yaşanmaması için üretici firma ile görüşülecek ve size bilgi verilecektir." Sadece bu mail geldi. Fakat basmakalıp bir mail olduğunu düşünüyorum. Çünkü müşterinin aradığı cevabı değil kendi istediğiniz cevabı veriyorsunuz. Bunu yanı sıra bu söyledikleriniz sadece sözde olup herhangi bir bilgi dönüşü hala olmamıştır. Durum acil fakat çözüm için atılan bir adım yok.

  • Hepsiburada Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Yunus A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön