05 Şubat 2014 #2277930

Hepsiburada Siparişim Elime Ulaşmadı!

Uzun yıllardır bir çok alışverişimiz oldu bu siteden ama üç defa pişman ettiler, bu siteden alışveriş yaptığım için. Sattığınız ürünün fiyat değişikliği benim problemim değil sözleşme yaptığımız an itibarı ile sitenize yapmam gereken ödemeyi tam olarak yaptım satış sayfanızda yazılı olan zaman zarfında ürünü tarafıma gönderilmesini de bekledim.


Nezaketen gönderim günü sisteminize mesaj bırakmama rağmen telefonla ben sizi arayana kadar otomatik cevaplama bile yapma gereği hissetmediniz. Ürünün sözleşme şartları uyarınca tarafıma gönderimini 30 gün sürse dahi bekleyeceğim hiçbir şekilde vazgeçmeyip 30 günün sonunda şikayet edileceğiniz her kuruma her türlü imkanımla şikayette bulunacağım.

Korhan 115 Okunma

Cevaplar

 • Korhan'ın Teşekkür Mesajı14 Şubat 2014

  sorunumuz çözüldü. teşekkürler.

 • Korhan08 Şubat 2014

  ürün hala sisteminizde satışta bulunmakta tedarik edemediğiniz ürünün satış sayfası bulunması garip değil mi? daha öncede yazdığım üzere sıkıntınızın ürünün tedariği esnasında fiyatının artması sonucu bana sattığınız fiyattan temin edememeniz olduğunun gayet tabii olarak farkındayım. ticaret böyledir sattığınız ürünü sattığınız kişiye teslim edersiniz zarara uğruyor olmanız işletmenizin sorunudur. ve bu yönteminizi daha önce de ayıplamıştım yine ayıplıyorum, siz mahalle bakkalı zihniyetiyle satış yapamazsınız, ülke çapında popüler bir e-ticaret sitesi olduğunuzu unutuyorsunuz sanıyorum. 30 gün sözleşmede yazılı olan süredir, sonrasında THHH marifeti ile ürünü tarafıma göndermeniz sağlanacaktır. THHH kararı da tarafımca bütün basın yayın organları ile paylaşılacaktır. bilginize sunar çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 • Korhan06 Şubat 2014

  net olarak çözüme kavuşmuş bir durum yok benim satıcıdan hediye çeki verin gibi bir beklentim yok ben parasını ödeyip aldığım ürünün satış sayfasında belirtilen sürede teslimi talep ettim ama hala tedarikçiden bekleniyor yazıyor.

 • Hepsiburada Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sayın Korhan K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KLX-993-24612 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön