26 Ekim 2016 #6786142

Hepsiburada.com Siparişim 7 Gündür Teslim Edilmedi

Hepsiburada.com üzerinden aldığım ürünüm sistemde mevcut adresim güncel iken hatta aynı gün verdiğim bir başka sipariş elime ulaşırken diğer ürün adres yanlış denilerek kargoda bekletiliyor. Ben ürünü "hızlı kargo" ibaresi olduğu için özellikle tercih ettim ama 7 gündür teslim edilemedi. 22.10.2016 tarihinden itibaren 5 kez firma yetkililerine şikayet ve mağduriyetimi bildirmeme rağmen hiçbir geri dönüş sağlanmadı. 22.10.2016 tarihinden itibaren tek yapılan şikayet kaydı adres teyit etmek ama ürün yok teslimat yok. 20.10.2016 tarihinden itibaren de Yurtiçi Kargo'yla da görüşüyorum ama onlarda hiçbir şekilde çözüm üretmiyorlar. Ben Hepsiburada'nın hatası ya da satıcının hatası sebebiyle mağdur oldum. Ürünü hediye olarak almıştım üzerinden 7 gün geçti hediyenin de bir anlamı kalmadı. Ayrıca da insanlara karşı mahcup oldum. Böyle bir hizmet kalitesi olamaz. Problemin çözümünü hala bekliyorum.

Olcay 121 Okunma

Cevaplar

  • Olcay30 Ekim 2016

    Hepsiburada.com müşteri hizmetleri 10 gündür sürekli dile getirdiğim şikayet kaydı oluşturduğum çağrı merkezleri ve kendi sayfaları üzerinden yazdığım şikayetler ve buradan yaptığım tüm şikayetlerime rağmen hala çözümsüz kalmaktadır. Israrcı bir müşteri kaybı politikası yürütmektedir. Ürünümle ilgili teslimat yapılmamış müşteri hizmetlerinden de hiçbir şekilde mantıklı bir dönüş yapılmamış çözüm üretilmemiştir. Ben bu şekilde bir hizmet alıyor olmaktan son derece mutsuzum hizmet kalitesinin bu kadar düşük olduğuna üzülerek görmüş bulunmaktayım. Hepsiburada'nın sadık bir müşterisiydim, bu saatte sonra çöp dahi almam çevreme de aldırmam! Bu kadar basit.

  • Olcay26 Ekim 2016

    Hepsiburada.com un müşteri memnuniyeti için çağrı merkezleri ile değil Sikayetvar.com ile çözüm ürettiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Henüz problemim çözülmüş olmasada bir adım atıldı. Hepsiburada.com a değil Sikayetvar.com a teşekkür etmek istiyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Olcay E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JWV-377-18586 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön