05 Kasım 2015
Yorum Yap
#4122249

Hepsiburada Siparişim 17 Gündür Gönderilmedi!

LG 43" LED Televizyon siparişi verdim 17 gün oldu ürün hala elime geçmedi. Sonunda pes ettim ürünü almaktan vazgeçtim dedim. Şimdi bekliyorum bakalım paramı ne zaman iade ederler artık bir senemi geçer 2 senemi? Böyle bir firma daha görmedim.


Müşteri hizmetleri denen bir yer var. Tamam biz size döneriz diyorlar ne sorun çözüyorlar ne bir şey. Bekle ki sana tam bir bilgi gelsin ve sorunu takip eden bir müşteri hizmetleri çıksın. Söyleyecek bir şey bulamadım.

Tolga 57 Okunma

Cevaplar

  • Tolga05 Kasım 2015

    Her zamanki gibi klasik kopyala yapıştır mesajları. Ama kimsenin bir şey takip ettiği yok. İçi tamamen boş bir müşteri hizmetleri. Neyse biraz daha ürünü beklemeye karar verdim. Teşekkür .

  • Hepsiburada Temsilcisi05 Kasım 2015

    Sayın Tolga D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZWT-139-18264 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler